Звернувшись до банків-резидентів, які підписали меморандум з Мінагрополітики про співробітництво можна частково компенсувати вартість сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва, отримати підтримку фермерствам, частково компенсувати банківські відсотки від вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм та комплексів.

Відбулися зміни до строків на подання документів для компенсації на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства. Відтепер строки встановлені до 1 липня та 1 грудня, а відповідь даватиметься до 10 липня та 10 грудня.

Для компенсації за придбання механізмів та техніки для проведення технологічних операцій у садівництві та нового обладнання для висушування фруктів; модернізації холодильних режимів зберігання та за придбання ліній товарної обробки плодів документи необхідно подавати до 10 грудня.

Із нового порядку №130 виключено дводенний строк, установлений для розміщення Мінагрополітики переліку техніки та обладнання на своєму вебсайті. Інший термін не визначено.

Для того, щоб отримати компенсацію, необхідно звернутися до будь-якого банку, з яяким підписаний меморандум.

Перелік таких банків можна побачити на офіційному сайті Мінагрополітики, яке реорганізовано в Мінекономіки, повідомляє uteka.ua.

 

Leave a Comment