Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 946 від 15 листопада 2019 р. з’явився сервіс, за допомогою якого можна буде замовити або відновити втрачене посвідчення водія онлайн.

В е-кабінеті водійські права можна обміняти після закінчення строку їх дії, в разі непридатності для подальшого користування чи якщо змінилися персональні дані водія, а також відновити після викрадення.

Щоб зробити дану процедуру, до електронного кабінету необхідно подати електронну заяву, у разі потреби до неї додати електронні копії документа, що підтверджують зміну персональних даних особи та дійсну на дату подання заяви медичну довідку встановленого зразка, що підтверджує допущення водія до керування транспортними засобами відповідних категорій.

Відмовити заявнику можуть у разі невідповідності форми документів.

Якщо водійські права видано особі на два роки, то протягом цього терміну особа не може вчинити більше двох адмінправопорушень у сфері дорожнього руху, а також злочин, передбачений статтею 286 Кримінального кодексу України, оскільки після закінчення строку дії посвідчення обміняти на нове  буде неможливо, повідомляє interbuh.com.ua.

Leave a Comment