Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 27.12.2019 №1149 було внесено зміни до Правил надання послуг поштового зв’язку.

Відтепер судова повістка має вручатися фізичній особі особисто в руки, а в разі відсутності, будь-кому з повнолітніх членів його сім’ї, які проживають разом з ним.

У разі неможливості передати одержувачу повістку, необхідно залишити повідомлення у вигляді рекомендованого листа з позначкою «Судова повістка» в поштовій скриньці або зателефонувати за вказаним телефоном.

Адресат має 3 робочі дні, щоб забрати її з пошти. Якщо це неможливо, робиться відповідь до суду «Адресат відсутній за вказаною адресою» та повертають.

Якщо це юридична особа, то повідомлення про неможливість вручити судову повістку робиться відразу.

Якщо адресат не бажає засвідчити своїм підписом факт відмови від одержання судової повістки, працівник поштового зв’язку власноруч робить позначку «Адресат відмовився», проставляє відбиток календарного штемпеля і не пізніше від наступного робочого дня повертає лист до суду.

У разі невручення рекомендованого листа з позначкою “Судова повістка” рекомендований лист разом з бланком повідомлення про вручення повертається за зворотною адресою із зазначенням причини невручення, повідомляє zib.com.ua

Leave a Comment