3 березня 2020 року було прийнято Постанову КМУ № 202 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів».

Відповідно до даного документа змінено порядок використання бюджетних коштів для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі.

Аграрії можуть отримати відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами на конкурсній основі.

Для отримання компенсації необхідно подати одному із уповноважених банків заявку на участь у конкурсі.

Отримати дану компенсацію можуть аграрії, які:

– провадять діяльність у галузях тваринництва та використали кредитні кошти для покриття поточних витрат та витрат капітального (інвестиційного) характеру, пов’язаних із провадженням діяльності, або які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції за останній рік до 20 млн. гривень, – за всіма видами сільськогосподарської діяльності;

– не мають порушених справ про банкрутство, яких не визнано банкрутами, що не перебувають на стадії ліквідації;

– не мають прострочену більш як шість місяців заборгованість перед державним бюджетом, ПФУ та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування, повідомляє uteka.ua.

Leave a Comment