Відповідно до Постанови  Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 247 «Про особливості надання житлових субсидій», громадяни, які які втратили роботу у зв’язку з карантином та стали на облік як безробітні можуть отримати субсидію.

Крім того, на період карантину забороняється припиняти надання житлових субсидій, крім обставин, що унеможливлюють надання житлової субсидії. До них відносяться смерть одинокої особи чи переїзд.

Якщо домогосподарство отримувало субсидію в період 2019-2020 року, не потрібно писати заяву на призначення житлових субсидій на 2020 рік. Це відбуватиметься автоматично.

Розрахунок житлових субсидій на період карантину відбуватиметься з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів користування такими комунальними послугами, як централізоване водопостачання та водовідведенням, постачання гарячої води, газу та електроенергії для побутових потреб (окрім опалення) (соціальні нормативи, у межах яких надається субсидія на оплату ЖКП, встановлені підпунктами постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409), повідомляє dt.ua.

Leave a Comment